• Stołówka szkolna

• Spółdzielnia Socjalna Obiadek

Spółdzielnia Socjalna Obiadek informuje, że od 12 września będzie przygotowywać w kuchni Zespołu Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie i  dostarczać posiłki do szkół na terenie Gminy Nowe Miasto Lubawskie. Osoby zainteresowane wykupieniem posiłków dla dzieci prosimy o zgłaszanie do Spółdzielni pod numery:

Cena jednego posiłku 9 zł

Potwierdzeniem zgłoszenia będzie wpłata na konto o numerze:

44 8831 1038 2004 0400 3870 0002

W tytule prosimy podać imię i nazwisko ucznia, ilość posiłków wykupionych na dany miesiąc oraz szkołę, do której uczęszcza.

Osoby zainteresowane w tym miesiącu prosimy o dokonywanie wpłat do 8 września. W kolejnych miesiącach, osoby chętne proszone są o dokonywanie wpłat z góry do ostatniego dnia poprzedzającego miesiąca.