• PROJEKTY EDUKACYJNE

• Oddział Przedszkolny w Roku Szkolnym 2022/2023 przystąpił do realizacji Ogólnopolskich Projektów Edukacyjnych: "Z kulturą mi do twarzy" oraz "Z darami natury świat nie jest ponury!"

• Zbiórka karmy i koców dla zwierząt.

• Dyrektor Szkoły Podstawowej w Radomnie serdecznie dziękuję: uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz wszystkim zaangażowanym w zbiórkę koców oraz karmy dla zwierząt, które w dniu dzisiejszym zostały dostarczone do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Iławie.

• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

• Dzieci z Oddziału Przedszkolnego z okazji Dnia Przedszkolaka wraz ze swoimi rodzicami wybrały się na wycieczkę do Nowego Miasta Lubawskiego. Jedną z atrakcji była wizyta w Panstwowej Straży Pożarnej. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały strażaków oraz oglądały wszystkie rekwizyty. Kolejnym etapem wycieczki był pobyt w zakładzie stolarskim Mm Szynaka Interline. Tam przedszkolaki dowiedziały się wiele ciekawych informacji dotyczących obróbki drewna. Dzień przyniósł dzieciom wiele wrażeń. Życzymy dzieciom dużo uśmiechu na twarzy :)

• DZIEŃ KROPKI

• 15 września Międzynarodowy Dzień Kropki.

Dzieci z Oddziału Przedszkolnego dziś świętowały dzień kropki.

• BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

• Dnia 14 września uczniowie z klas 1-8 i Oddział Przedszkolny uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszem policji Panią Dorotą Kaczmarską z Komendy Powiatowej w Nowym Mieście Lubawskim. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali informacji o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, oraz zagrożeniach wynikających z nierozważnego korzystania z Internetu. Dowiedzieli się również, jak postępować w przypadku napotkanego psa na drodze, przypomieli pozycję żółwia.

Mamy nadzieję, że uczniowie wzięli sobie do serca wszystkie rady i przestrogi oraz będą je stosować w życiu codziennym.

• Pomnik "Ściana Śmierci" w Nawrze.

• 83 rocznica wybuchu II wojny światowej.

Pomnik "Ściana Śmierci" w Nawrze.

W uroczystości brali udział uczniowie klasy 8. Został rozstrzygnięty konkurs literacki pt. "Nasze JUTRO - Twoje DZIŚ" W konkursie naszą szkołę reprezentowały: Kornelia Moczadło, Ivette Bendkowski oraz Martyna Kwiatkowska która zajęła 1 miejsce.

• INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

• Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/23. "Otwieramy nową, ciekawą księgę wiedzy." W tym dniu po 15-stu latach bycia dyrektorem i 35-ciu latach pracy w zawodzie, Pani Dyrektor Barbara Śmiech przekazała władzę Panu Tomaszowi Harfelderowi. Był to dzień pełen wzruszeń i wspomnień. Z całego serca pragniemy podziękować Pani Dyrektor za serce, jakie włożyła w naszą szkołę. Panu Dyrektorowi Tomaszowi Harfelderowi życzymy wytrwałości oraz sukcesów w pracy zawodowej.

• IV Bieg Przełajowy Im. Ks. Józefa Dembieńskiego

•

Dnia 28 sierpnia 2022r. w naszej miejscowości odbył się IV Bieg Przełajowy Im. Ks. Józefa Dembieńskiego. Grupa "Radomno Biega " stanęła na wysokości zadania i zorganizowala bieg, w którym brało udział wielu miłośników sportu. Składamy serdeczne podziękowania oraz gratulacje za tak wielką inicjatywę. W biegu brali udział uczniowie naszej szkoły oraz ich rodzice. BRAWO!